Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти


Всеукраїнський фестиваль ''Гармонія руху''

З 19 листопада по 23 листопада 2012 року в дошкільних навчальних закладах району проходить Всеукраїнський фестиваль ‘’Гармонія руху’’.
На реалізацію пункту 6.1 Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.07.2011 № 905, з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголосило проведення з 19 по 23 листопада 2012 року Всеукраїнського фестивалю ‘’Гармонія руху’’.
Фестиваль ''Гармонія руху'' це масштабний захід, у якому візьме участь велика кількість дошкільних навчальних закладів України. Це фестиваль, який об'єднує однією метою: збереження та зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку, активізація роботи у фізкультурно-оздоровчому та художньо-естетичному напрямах.
Програмами Фестивалю передбачено охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)