Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Засідання Школи молодого класного керівника

18.11.2016 на базі ХЗОШ №26 відбулося засідання Школи молодого класного керівника на тему «Екологічний та правовий аспекти виховної роботи в навчальному закладі. Взаємодія класного керівника з батьками та колективом класу».
Методист методичного центру Управління освіти Моісєєва Н.М. ознайомила молодих класних керівників з особливістю організації виховної роботи у І семестрі. Методист методичного центру Управління освіти Верчикова І.В. надала практичні поради щодо роботи з дітьми з синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю.
Також під час зустрічі класні керівники переглянули фрагмент виховного години у 5-В класі «Права дитини», проведеного вчителем Петльованою Н.Г. та фрагмент квесту в 2-Б «Захистимо природу разом», проведеного вчителем початкових класів Корнієнко І.В., отримали практичні поради від класного керівника 11-А класу «Єрємєєвої В.Б «Десять золотих правил класного керівника» щодо роботи з батьками.
Заняття виявилося насиченим. Усі слухачі Школи молодого класного керівника отримали цінний досвід щодо організації виховної роботи.

Завантажити матеріали

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)