Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Відкриття дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням


2 червня 2015 року розпочали свою роботу дитячі табори відпочинку з денним перебуванням на базі всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладів Орджонікідзевського району. На дітей чекають розважальні програми, цікаві екскурсії, творчі конкурси, спортивні змагання, майстер-класи та ще багато цікавих заходів літнього відпочинку.
Табори мають все необхідне для забезпечення якісного відпочинку дітей: це і чудові затишні куточки відпочинку, ігрові кімнати, і просторі та впорядковані території навчальних закладів, і спортивні майданчики. А працівники таборів обов’язково зроблять все можливе, щоб час, проведений у таборах, став би для дітей одним із найщасливіших моментів життя та кращими спогадами дитинства!
Також, в районі на базі ДТВ, за ініціативи Міністерства освіти і науки України, розпочали роботу 6 мовних таборів (ХСШ №№ 15, 75, 80, 85, 119 та ХГ № 163) та 1 мовна група (ХСШ №155). У мовному таборі на дітей чекає три тижні незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з викладачами, волонтерами та носіями мови з різних куточків світу.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)