ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVII СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Від 21.10.2009 р. № 249/09
м. Харків
Про створення комунального підприємства «Комбінат дитячого харчування» (№249/09)

З метою удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, на підставі ст.ст.56,78 Господарського кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальне підприємство «Комбінат дитячого харчування».
 

2. Виконавчим органам Харківської міської ради здійснити відповідні заходи, пов’язані зі створенням комунального підприємства «Комбінат дитячого харчування».
 

3. Встановити для створеного комунального підприємства мінімальний розмір статутного фонду в сумі, еквівалентній десяти мінімальним заробітним платам, виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент прийняття цього рішення. Статутний фонд формується за рахунок майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Харкова.
 

4. Внести зміни до рішення 11 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 21.02.2007р. №32/07 «Про закріплення комунальних унітарних підприємств» (зі змінами та доповненнями), доповнивши розділ IV додатку до рішення «Департамент з гуманітарних питань» новим підрозділом наступного змісту: «Управління освіти»
1. Комунальне підприємство «Комбінат дитячого харчування».
 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін