Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти


Профілактика коронавірусу COVID-19


МОЗ затвердило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання
   Головним державним санітарним лікарем України затверджені Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).
Документ визначає епідеміологічні вимоги до проведення тестування в 2020 році.
(джерело: https://mon.gov.ua)
МОЗ затвердило рекомендації для роботи дитсадків
   В Україні затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.
Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.
(джерело: https://mon.gov.ua)
«Дізнайся про свою суперсилу»: інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу
   МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.
«Ти можеш озброїтися проти вірусу. Не торкайся очей, носа та рота немитими руками. Мий руки з милом перед їжею та після прогулянки. Поки миєш, рахуй до тридцяти – тоді руки точно будуть чистими! Їж лише приготовану дорослими їжу. До людей, які кашляють, чхають або мають нежить не підходь ближче, ніж на три кроки. А якщо погано почуваєшся - одразу скажи про це дорослим. Чим раніше почнеш лікуватися- тим швидше одужаєш», - розповідають герої у ролику.
Завантажити матеріали можно за цим посиланням.
(за матеріалами сайту МОЗ України)
5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19
   МОН та МОЗ України надали роз'яснення щодо основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби, з якими можна ознайомитись на сайті МОН України.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)