Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Анонси та новини

БараБука. Лабораторія дитячого читання

Теги: Загальні

 Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського проєкту «БараБука. Лабораторія дитячого читання». Це проєкт для всіх, хто цікавиться сучасною українською дитячою та підлітковою літературою: заплутано-захопливими історіями Володимира Арєнєва, натхненними оповідками Ольги Купріян, романами Анастасії Нікуліної про булінг і перше кохання чи іншими крутими книжками. А ще це проєкт для тих, хто лише хоче з ними познайомитися :)

Про проведення цифрової майстерні для вчителів фізичної культури

Теги: Загальні

 19 травня 2022 року в режимі онлайн відбудеться цифрова майстерня «Організація освітнього процесу з використанням цифрових інструментів» для фахівців освітньої галузі «Фізична культура». Організаторами семінару-практикуму є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», ТОВ «Академія цифрового розвитку». До участі запрошуються представники органів управління освітою, вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, усіх зацікавлені особи (лист ІМЗО від 12.05.2022 № 22.1/10-553 «Про проведення цифрової майстерні для фахівців освітньої галузі «Фізична культура»).

Наказ МОН: затверджено календарний план організації та проведення НМТ у 2022 році

Теги: Загальні

 Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН, яким затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Зарахування учнів до ЗЗСО повинно бути здійснено до початку 2022/23 навчального року

Теги: Загальні

 13 травня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ щодо зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні.

Освіта доступна кожному

Теги: Загальні

 Війна — надзвичайно складний час для усіх, а діти потерпають від неї найбільше. У нашому місті деякі заклади освіти перетворилися на осередки, які гостинно прийняли харків'ян, евакуйованих із небезпечних районів, що перебували під постійними обстрілами.

Підтримка та довіра

Теги: Загальні

 Що сьогодні відчувають люди, які постраждали від російської агресії та втратили можливість жити у власних домівках? Безпорадність, страх, горе, біль...

Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022»

Теги: Загальні

 З метою виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Інститут модернізації змісту освіту оголошує Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «РодовідУчитель – 2022». До участі запрошуються вчителі початкових класів та вчителі, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти. Матеріали переможців відбору «РодовідУчитель – 2022» будуть розміщені на освітньо-інноваційній платформі «РОДОВІДшкола».

Малювання - кращий засіб від дитячого стресу

Теги: Загальні

 У кожній дитині живе митець, тому, напевно, усім дітям подобається малювати, потрапляти таким чином у захопливий світ яскравих, дивовижних образів та занурюватися в цікавий процес, що не терпить обмежень фантазії і дій. На чистому аркуші юні митці залишають частинку свого внутрішнього світу. 

Вітаємо переможців ХV Міжнародного конкурсу з українознавства!

Теги: Загальні

 Талановиті учні поповнили скарбничку перемог юних харків’ян! 

   І місце у ХV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти посіли учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи № 119 Єлісєєнко Дар’я та учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи № 153 Якушев Олександр. 

Лялька-мотанка – одвічна берегиня роду

Теги: Загальні

 Лялька-мотанка здавна вважалась оберегом в українській родині, могутнім магічним талісманом і символом добра, надії, добробуту, зв’язку між поколіннями. 

Харківські школярі – учасники фіналу Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії

Теги: Загальні

 У лютому − квітні відбувся заочний етап ІІІ Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії, яка проводиться третій рік поспіль за ініціативою членів журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 

Онлайн-брифінг «Шкільні освітні програми, розроблені не на основі типових»

Теги: Загальні

 12 травня об 11.00 відбудеться онлайн-брифінг, під час якого Неля Олександрівна Величко, начальниця відділу освітніх програм департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України, розповість про шкільні освітні програми, розроблені не на основі типових, т

12 травня стартує серія вебінарів з підготовки до НМТ

Теги: Загальні

 12 травня 2022 року Громадська спілка Освіторія та UNICEF Ukraine запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Мама — одне слово, чотири букви, вічний сенс…

Теги: Загальні

 Мама... Слово, яке пестить слух до кінця життя... Найдобріше серце,  найдбайливіші руки, найцінніші поради... З нагоди Дня матері діти Харкова добирали найтепліші, найзворушливіші слова для привітання своїх неньок.

Учителів запрошують до груп психологічної підтримки у межах проєкту «Поруч»

Теги: Загальні

 У проєкті психологічної підтримки «Поруч», створеному Дитячим фондом ООН («ЮНІСЕФ») у партнерстві з Міністерством освіти і науки, відкривається новий напрям – групи підтримки для освітян. До участі запрошуються вчителі, які під час війни відчувають потребу у спілкуванні з колегами та фахівцями-психологами.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark